Loading…
Formacionet zyrtare: Bilbao – Barcelona
  • 10/02/2019 | 19:44

Formacionet zyrtare: Bilbao – Barcelona

Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare, transmeton Gazeta Metro.


Ndeshja zhvillohet në “San Mames” me fillim prej orës 20:45 dhe është e vlefshme për javën e 23-të në La Liga.

Katalanasit vijnë nga barazimi me Valencian javën e kaluar dhe sonte do të kërkojnë rikthimin te fitorja për të vazhduar rrugën drejt titullit në La Liga./gazetametro.net

Formacioni startues i Bilbaos:

Formacioni startues i Barcelonës:

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë