Loading…

Formacionet zyrtare: Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain

  • 18/02/2020 | 20:01

Formacionet zyrtare: Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain

Sonte (e martë) rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, ku do të zhvillohen dy ndeshje tejet interesante në fazën e eliminimit direkt, transmeton Gazeta Metro.


Njëra nga ndeshjet do të zhvillohet mes skuadrës gjermane, Borussia Dortmundit dhe asaj franceze, Paris Saint-Germainit.

Kjo ndeshje zhvillohet në ‘Signal Iduna Park’ me fillim prej orës 21:00, teksa tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.

Formacionet zyrtare:

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë