Loading…

Formacionet zyrtare, Drenica-Llapi

  • 14/08/2022 | 16:12

Formacionet zyrtare, Drenica-Llapi

Me fillim nga ora 17:00 në stadiumin ’18 qershori’ në Klinë do të takohen në kuadër të javës së parë Drenica dhe Llapi, transmeton Gazeta Metro.


Një orë para se të fillojë ndeshja janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Llapi këtë sezon ka bërë mjaft ndryshime në skuadër, ku ka sjellë lojtarë të ri si Gerhard Progni, Albion Kurtaj e të tjerë. Ndërsa, nga klubi janë larguar edhe futbollistë si Arbnor Ramadani, Valmir Veliu dhe Kastriot Selmani.

Drenica me probleme financiare vetëm ditën e djeshme njoftoi transferimin e dhjetë futbollistëve dhe zyrtarizoi emërimin si trajner të Bekim Shotanit. /gazetametro.net

Formacioni zyrtar i Drenicës:

Pas pak….

Formacioni zyrtar i Llapit:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë