Loading…
Formacionet zyrtare: Milan – Cagliari
  • 10/02/2019 | 19:36

Formacionet zyrtare: Milan – Cagliari

Milani sonte do të jetë nikoqir i Cagliarit në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Serie A, transmeton Gazeta Metro.


Dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare nga të dy trajnerët e skuadrave.

Milani do të i kërkoj tri pikët për ta vazhduar garën për top-katërshe që është edhe objektivi kryesor i skuadrës, kurse pikët për Cagliarin do të ishin të mire se ardhuara për tu larguar sa më shumë nga zona e rrezikshme.

Ndryshe, ndeshja zhvillohet në “San Siro” me fillim prej orës 20:30./gazetametro.net

Formacioni startues i Milanit:

Formacioni startues i Cagliarit:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë