Loading…

Formacionet zyrtare: Milan – Inter

  • 07/11/2021 | 19:34

Formacionet zyrtare: Milan – Inter

Sonte (e diele) zhvillohet derbi italian ndërmjet AC Milanit dhe Interit, dy skuadrat që janë duke luftuar për titull të Seria A.


Të dy rivalët e përbetuar do kërkojnë pikët e plota, ngase kanë vetëm një objektiv, që në fund të shpallen kampion, shkruan lajmi.net.

Formacionet e zgjedhura nga Stefano Pioli, respektivisht Simeone Inzaghi tashmë janë bërë publike:

Milan (4-2-3-1): Tatarusanu; Calabria, Kjaer, Tomori, Ballo-Toure; Kessie, Tonali; Krunic, Diaz, Leao; Ibrahimovic.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë