Loading…

Formacionet zyrtare nga finalja: Bayern Munich – Borussia Dortmund

  • 30/09/2020 | 19:51

Formacionet zyrtare nga finalja: Bayern Munich – Borussia Dortmund

Sonte do zhvillohet finalja e Superkupës së Gjermanisë mes dy skuadrave më të mira në vitet e fundit, Bayern Munichit dhe Borussia Dortmundit, transmeton Gazeta Metro.


Sonte, ‘Bavarezët’ dhe ‘Milionerët’ do luftojnë për trofeun e parë në sezonin e ri, teksa këto dy skuadra janë pretendetet kryesore edhe për tiullin në Bundesligë.

Ndeshja zhvillohet nga ora 20:30 në ‘Allianz Arena’ dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Formacioni zyrtar i Bayern Munichit:

Formacioni zyrtar i Borussia Dortmundit:

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë