Loading…

Formacionet zyrtare: Shakhtar – Inter

  • 28/09/2021 | 17:43

Formacionet zyrtare: Shakhtar – Inter

Inter është mysafirë i Shakhtarit, në kuadër të xhiros së dytë në fazën grupore të Ligës së Kampionëve.

Dy skuadrat kanë humbuar në ndeshjet e para, ndaj Sheriff Tiraspol, respektivisht Real Madrid, andaj kërkojnë fitore, shkruan lajmi.net.

Formacionet tashmë janë bërë publike nga UEFA.

Shakhtar: Pyatov; Dodo, Marlon, Stepnanko, Maycon, Solomon, Patrick, Matviyenko, Traore, Ismaily, Pedrinho

Inter: Handanovic; De Vrij, Bastoni, Skriniar; Dumfries, Barella, Vecino, Brozovic, DiMarco; Martinez, Dzeko

Ndeshja nis në ora 18:45.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë