Loading…

Formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona-Rayo Vallecano

  • 13/08/2022 | 20:10

Formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona-Rayo Vallecano

Me fillim nga ora 21:00 në stadiumin ‘Camp Nou’ Barcelona do të jetë nikoqire e Rayo Vallecanos në javën e parë të La Liga’s, transmeton Gazeta Metro.


Një orë para se të fillojë ndeshja janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Trajneri i katalunasve, Xavi Hernandez ka vendosur të luajë nga minuta e parë me tre lojtarët e transferuar gjatë kësaj vere Andreas Christensen, Robert Lewandowski dhe Raphinha.

Ky ballafaqim gjithashtu do të jetë edhe ndeshja debutuese për të tre lojtarët në një ndeshje zyrtare. /gazetametro.net

Formacioni zyrtar i Barcelonës:

Formacioni zyrtar i Rayo Vallecanos:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë