Loading…

Formacionet zyrtare të ndeshjes Rusi – Belgjikë

  • 12/06/2021 | 20:43

Formacionet zyrtare të ndeshjes Rusi – Belgjikë

Ndeshja tjetër e Grupit B e Kampionatit Evropian është ajo ndërmjet Belgjikës dhe Rusisë.


Kjo ndeshje zhvillohet me fillim nga ora 21:00 dhe të dy kombëtaret tashmë i kanë bërë të ditura formacionet zyrtare, përcjellë KosovaPress.

Ja formacionet:

Belgjika: Courtois, Alderëeireld, Boyata, Vertonghen, Thogan Hazard, Tielmans, Dendocker, Castagne, Mertens, Lukaku, Carrasco.

Rusia: Shunin, Zhirkov, Dzhikiya, Semenov, Fernandes, Ozdoev, Barinov, Zobnin, Golovin, Kuzyayev, Dzyuba.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë