Loading…

Formacionet zyrtare, Trepça’89-Drita

  • 13/08/2022 | 16:25

Formacionet zyrtare, Trepça’89-Drita

Me fillim nga ora 17:00 në stadiumin ‘Riza Lushta’ në Mitrovicë në kuadër të xhiros së parë të Superligës së Kosovës do të takohen Trepça’89-Drita, transmeton Gazeta Metro.


Një orë para se të fillojë ndeshja janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Trepça’89 u rikthye në elitën e futbollit kosovar pas një sezoni që qëndroi në Ligën e Parë dhe sot do të ketë përballë nënkampionin e Kosovës, Dritën.

Para këtij ballafaqimi në një prononcim për Gazeta Metro ka folur qendërmbrojtësi i mitrovicasve, Guri Hana. Ai ka deklaruar se këtë sezon do të jenë ‘arrë e fortë’ për të gjitha ekipet në Superligë. /gazetametro.net

Formacioni zyrtar i Trepçës’89:

Formacioni zyrtar i Dritës:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë