Loading…

Formacioni më i mirë i të rinjëve për vitin 2016 (Foto)

  • 26/12/2016 | 13:45

Formacioni më i mirë i të rinjëve për vitin 2016 (Foto)

France Football, që ka dorëzuar çmimin Ronaldos për Topin e Artë, tani ata kanë përzgjedhur formacionin më të mirë të vitit 2016 për lojtarët e rinjë që kanë treguar forma të shkëlqyeshmë./gazetametro.net

Formacioni është si më poshtë:

donnarumma

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë