Loading…

Formacioni zyrtar i Kosovës kundër Gjibraltarit – Challandes bën disa ndryshime

  • 10/10/2019 | 17:52

Formacioni zyrtar i Kosovës kundër Gjibraltarit – Challandes bën disa ndryshime

Bernard Challandes ka bërë disa ndryshime në formacionin titullar të Kombëtares së Kosovës, për ndeshjen me Gjibraltarin.


Kosova përballet me Gjibraltarin sot me fillim nga ora 18:00 në ‘Fadil Vokrri’, transmeton Insporti.

Kjo ndeshje është një miqësore, që Kosova e zhvillon në prag të takimit shumë më të rëndësishëm – atë ndaj Malit të Zi, në kuadër të kualifikueseve të Evropianit.

Për këtë ndeshje, Challandes u ka dhënë mundësi disa futbollistëve që nuk kanë pasur shumë minuta në ndeshjet e fundit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë