Loading…
Foshnja ndalon së qari kur dëgjon këngën e Ligës së Kampionëve |VIDEO
  • 13/09/2018 | 11:35

Foshnja ndalon së qari kur dëgjon këngën e Ligës së Kampionëve |VIDEO

Duket se muzika e Ligës së Kampionëve rregullon gjithçka.

Një video e publikuar nga SPORTbible, tregon një foshnje duke qarë përderisa nëna e saj provon ta qetësojë atë.

Tentimi për ta qetësuar vetëm duke e përkundur dështon, para se nëna t’ia lëshojë asaj një muzikë që e qetëson, transmeton Gazeta Express.

Sapo e dëgjon muzikën e Ligës së Kampionëve, foshnja pushon së qari. Shikojeni:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë