Loading…

Foshnja pesë muajshe vdes në QKUK: Policia po e heton si vdekje të dyshuar

  • 19/03/2023 | 10:50

Foshnja pesë muajshe vdes në QKUK: Policia po e heton si vdekje të dyshuar

Një fëmijë 5 muajsh, shtetase e Shqipërisë, ka vdekur dje në QKUK.


Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për autopsi

“VDEKJE E DYSHUAR- Mitrovicë  18.03.2023 – 13:30. Gjersa ishte në trajtim mjekësorë në QKUK ka ndërruar jetë viktima/fëmija 5 muajshe, femër shtetase e Shqipërisë. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për autopsi. Rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente”, thuhet në raport.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë