Loading…

Foto e pazakontë e shkrepur në Novobërdë (FOTO)

  • 05/12/2016 | 11:04

Foto e pazakontë e shkrepur në Novobërdë (FOTO)

Një lexues i gazetës metro ka dërguar një fotografi të pazakontë të shkrepur në Novobërdë, duke thënë se ka mbetur i shtangur nga kjo pamje 

Në fotografi shihet një dru me forma të femrës.

Këtë fotografi ky burim e ka shkrepur  ditëve të fundit, e diçka të tillë nuk kemi hasur më herët. /Gazeta metro.net

 

14961401_1336280779738569_1867572304_n

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë