Loading…

Foto e rrallë: Katër ish-luftëtarë të UÇK’së nga vende të ndryshme që morën plagë të rënda në betejë

  • 26/01/2022 | 17:15

Foto e rrallë: Katër ish-luftëtarë të UÇK’së nga vende të ndryshme që morën plagë të rënda në betejë

Një fotografi e rrallë e katër ish-luftëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), është publikuar në rrjetet sociale. Në foto shihet se ata i dhanë gjymtyrët e tyre për lirinë e Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Në faqen e Facebook të ‘Jepi zë’ është publikuar një fotografi e rrallë e katër ish-luftëtarë të UÇK-së nga vende të ndryshme që morën plagë të rënda në betejë.

Për lirinë këta dhanë gjymtyrët por miqësinë nuk e harruan.

Më poshtë keni fotografinë e tyre. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë