Loading…

‘Foto Flaka’ shpallë fituesin

  • 29/01/2017 | 21:51

‘Foto Flaka’ shpallë fituesin

Në kuadër të Manifestimit Kulturor “Flaka e Janarit” që po mbahet në Gjilan, me aktivitete e ngjarje të ndryshme, është mbajtur edhe “Foto Flaka”, e cila edhe e ka shpallur edhe fituesin.


Sot, me 29 janar është shpallur fituesi i këtij festivali të fotografisë, dhe fitues i saj u shpallë Driton Vitia nga Prishtina me fotografinë “Kërcimi nga ura e Fshejtë”

20170129213114731600

Fotografitë u ekspozuan në hyrje të Teatrit të Qytetit, në Gjilan. Ky festival është duke u mbajtur për herë të dytë dhe vitin e kaluar këtë çmim e ka marrë Haris Alija, nga Prizreni. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë