Loading…

Foto interesante të shkrepura në çastin e duhur

  • 04/02/2017 | 09:36

Foto interesante të shkrepura në çastin e duhur

Ndonjëherë fotografia e çastit, mund të jetë interesante dhe e pa pritur. Të shkrepura me qëllim apo jo, ato japin të qeshura dhe disponim.


Këto janë fotografitë të cilat nuk kanë dalë siç është parashikuar nga njerëzit që i kanë realizuar ato.

Në fotografitë në vijim shihen personazhe të ndryshëm të cilët përpiqen të bëjnë fotografi sa më kreative për t`i pasur si kujtime të tyre, por që dikush në prapavijë ua shton dozën e përmbajtjes humoristike.

 

Foto1

foto2

foto3

foto6

foto4

foto7

foto8

foto9

foto10

Foto

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë