Loading…

Foto nga festa e ditëlindjes së modeles shqiptare

  • 14/09/2023 | 09:37

Foto nga festa e ditëlindjes së modeles shqiptare

Dita e sotme është e veçantë për Emina Çunmulajn. Modelja shqiptare feston ditëlindjen dhe këtë vit mbush 39-vjeç.


“Kjo është 39-ta. Gëzuar, për jetën”, shkruan Emina krah pamjeve, duke marrë kështu mjaft urime nga miq e ndjekës.

E teksa duket se mosha për të është veç një numër pasi, Emina vazhdon ende të ruajë freskinë dhe format perfekte tupore si gjithmonë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë