Loading…

Foto që po merr shumë fyerje në rrjet

  • 16/03/2017 | 21:39

Foto që po merr shumë fyerje në rrjet

Nuk dihet se ku dhe kur është realizuar fotografia e mëposhtme, por ajo që dihet me siguri është fakti se kjo foto ka ngjallur shumë debat në rrjetet sociale dhe jo vetëm.

Siç shihen në foton e mëposhtme një vajzë dhe një djalë shfaqen duke u puthur, por djali nisur nga bluza është serb dhe vajza shqiptare.

Fotoja është shpërndarë nga faqja në Facebook “Die Albanian” dhe qindra komente urryese kanë vërshuar në të.

Kjo vajzë duhej të mendohej mirë përpara se ta publikonte këtë foto, jo të gjithë e kuptojnë dashurinë e saj.

psotime_joq_43629

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë