Loading…

Foto qesharake të njerëzve kur i zë gjumi

  • 07/02/2017 | 21:41

Foto qesharake të njerëzve kur i zë gjumi

Kur të vie koha për gjumë, vështirë të rezistosh. Kur ecim shumë, apo udhëtojmë, nga lodhja gjumi mund t’na zë papritur.


Sigurisht se shpesh herë, keni fotografuar shokun, shoqen teksa fle çuditshëm, në karrige, ulur apo edhe në këmbë, për të postuar në rrjetet sociale apo edhe për të qeshur më pastaj.

Ka dhe raste kur njerëzit e dërmuar nga lodhja, mundohen që në hapësirat publike të gjejnë një qosh për të bërë një sy gjumë.

Ne do t’ju sjellim  disa fotografi me të cilat do të qeshni me lot, nga mënyra se si kanë fjetur disa njerëz.

Mos qeshni shumë, sepse kjo mund të ju ndodh edhe juve./gazetametro.net

gjumi gjumashi 00001

gjumi gjumashi 00002

gjumi gjumashi 00003

gjumi gjumashi 00004


gjumi gjumashi 00006

gjumi gjumashi 00007

gjumi gjumashi 00008

gjumi gjumashi 00009

gjumi gjumashi 00010

gjumi gjumashi 00011

gjumi gjumashi 00012

gjumi gjumashi 00013

gjumi gjumashi 00014

gjumi gjumashi 00017


gjumi gjumashi 00019

gjumi gjumashi 00020

gjumi gjumashi 00021

gjumi gjumashi 00022

gjumi gjumashi 00023

gjumi gjumashi 00024

gjumi gjumashi 00025

gjumi gjumashi 00026

gjumi gjumashi 00027

gjumi gjumashi 00028

gjumi gjumashi 00029

gjumi gjumashi 00030

gjumi gjumashi 00031

gjumi gjumashi 00032

gjumi gjumashi 00034

gjumi gjumashi 00035

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë