Loading…

Foto sesion interesant me qen

  • 19/11/2016 | 15:12

Foto sesion interesant me qen

Sandra Muller 22 vjeçare, studente e fotografisë nga Nuremberg i Gjermanisë, ka fotografuar afro 30 qenë me veshje të njerëzve.

Ajo ka thënë se realizimi i fotografive merrë 1 orë kohë, dhe veshjet që i zgjedh janë individuale për secilin qen.

Këto janë disa nga fotografitë e realizuara nga ajo./gazetametro.net

d1

d2

d3

d4

d5

d6

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë