Loading…

Fotografi e pazakontë në rrjetet sociale

  • 16/03/2017 | 14:58

Fotografi e pazakontë në rrjetet sociale

Një djalë që ka të veshur një bluzë me flamurin e Serbisë dhe një vajzë e veshur me bluzë që ka në të flamurin e Shqipërisë, janë fotografuar teksa puthin njëri tjetrin.


Fotografia në fjalë ende nuk dihet ku është realizuar, ajo është bërë publike nga një faqe e rrjetit  social Facebook e quajtur “Die Albaner”.

Fotografia ka marrë shumë komente, në përgjithësi komente negative të shkruara në gjuhën shqipe. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë