Loading…
Fotografi i NASA’s kap imazhin e mrekullueshëm të ylberit |FOTO
  • 02/10/2018 | 19:51

Fotografi i NASA’s kap imazhin e mrekullueshëm të ylberit |FOTO

‘Sallë e ylberëve’ është fenomeni në të cilin paraqiten disa ylberë përnjëherë dhe një fotograf i NASA’s e ka kapur momentin e mrekullueshëm kur ata janë shfaqur në New Jersey.


Nëse e vëreni në shikim të parë duket si vizatim, por është shumë e vërtetë.

Fenomeni është shfaqur pas kalimit të uraganit Florence në New Jersey gjatë muajit të kaluar./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë