Loading…

Fotografi mahnitëse të stinës së dimrit

  • 21/12/2016 | 15:23

Fotografi mahnitëse të stinës së dimrit

Sitna e dimrit, për dikënd duket e merzitshme ndërsa për dikë tjetër, diçka e bukur që mezi pret të vjen.

Fotografitë mahnitëse të këtyre vendeve të ndryshme të botës, do t’ju bindin se natyra është e mrekullueshme, sidomos gjatë kësaj stine./gazetametro.net

394005-12843910-r3l8t8d-1000-tumblr_ng8cijz4dj1s4ixmuo1_1280-1000-cef662da57-14815578251482310095

393005-89928676-1000-3afb7f9494-14815578251482310105

393105-6-1000-f81a28e260-14815578251482310102

393205-250813357-1000-e9811a3677-14815578251482310100

393505-winter-mountains-europe-1000-db53456653-14815578251482310107

393555-z3-1000-7c2d9edb5e-1481557825-650x3581482310099

393905-2-1000-bb36b765aa-14815578251482310097

4

1

www.hdnicewallpapers.com

www.hdnicewallpapers.com

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë