Loading…

Fotografi në xhepin e uniformës së babait: Familjarët thonë se u inspiruan nga një ushtar amerikan

  • 09/05/2021 | 22:11

Fotografi në xhepin e uniformës së babait: Familjarët thonë se u inspiruan nga një ushtar amerikan

Gjatë ditës së sotme fotografia e Akilit – njëmuajsh në xhepin e uniformës ushtarake të babait të tij, u bë virale në Kosovë.


Klankosova ka kontaktuar me familjarët e Akilit, ku treguan edhe se nga u inspiruan për këtë fotografi.

Halla e Akilit, Shpresa Ujkani tha për se për këtë fotografi u inspiruan nga një ushtar amerikan.

“Në këtë fotografi është nipi im, djali i vëllait”.

”Doja të kem një kujtim për qejfi për veten dhe familjen. Për këtë fotografi jam inspiruar nga një fotografi e një ushtari amerikan”.

Ujkani mes tjerash tha se nuk e mendonte që fotografia të bëhej virale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë