Loading…

Fotografi nga koha kur Bora Zemani ishte modele

  • 31/12/2021 | 08:25

Fotografi nga koha kur Bora Zemani ishte modele

Bora Zemani duket se ka provuar çdo gjë në këtë jetë, ajo ndër të tjera ka qenë edhe modele.


Së fundmi, në Tik Tok po qarkullojnë pamje të Bores në pasarele.

Ajo që bie në sy është ndryshimi mes Borsë kur ka qenë modele dhe këasj tash.

Këtu keni fotot.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë