Loading…

Fotografi që dëshmojnë sesa e bukur është natyra (Foto)

  • 13/12/2016 | 22:00

Fotografi që dëshmojnë sesa e bukur është natyra (Foto)

Natyra është e mbushur me shumë gjëra të pabesueshme, unike dhe të bukura. Ndonjëherë juve u  duhet vetëm të dilni nga shtëpia për të parë këto bukuri të mahnitshme.


Njerëzit duhet të udhëtojnë, të ngjiten maleve, të futen nën ujë, ose të shkojnë në shpella dhe të ndeshen me gjëra të mrekullueshme. Ka njerëz që e duan udhëtimin, stuhitë dhe uraganet, dhe për t’u ndeshur me to janë të gatshëm të presin me orë të tëra t’i shijojnë por edhe t’i fotografojnë.

Më poshtë gazetametro.net ka bërë një përzgjedhje të disa fotografive të cilat me të vërtetë janë të mahnitshme:

630005-1000-1452695151-107
Zambakë uji

629105-1000-1452695151-100Ulje e avionit në mot me mjegull.

630055-1000-1452695151-106Park në Austri, i cili është nën ujë.

629605-1000-1452695151-248
Një stuhi elektrike gjatë uraganit të Jutas në SHBA.

630605-1000-1452695151-103
Një mollëkuqe e mbuluar me vesë e mëngjesit.

629505-1000-1452695151-308
Kanjoni Bryce, Utah në jugperëndim të Amerikës.

630355-1000-1452695151-104
Shiu mbi Denver, Colorado SHBA.

630405-1000-1452695151-115
Një fushë në Moravia, Republika Çeke.

630105-1000-1452695151-117
Një stuhi të vërtetë e mahnitshme në stepat kanadeze.
630555-1000-1452695151-102 Akullnaja Vatnajökull në Islandë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë