Loading…

Fotografi që vërtetojnë se nënat gjithmonë do mbesin nëna

  • 11/11/2016 | 14:45

Fotografi që vërtetojnë se nënat gjithmonë do mbesin nëna

Përveq njerëzve dashuria dhe kujdesi i nënës nuk njeh kufi. Është e njëjta botë edhe për kafshët. Ndenja e butë që ka një nënë për paraardhësin e saj pamarrëparasysh a është pinguin, ose ari, janë më të vërtetë të pakufishme.

Bright side ka zbuluar fotografi të nënave kafshë në botë të cilat janë plotë dashuri dhe butësi.

Të gjithë e dimë që puthjet e nënës janë më të sinqertat

14627602472_b9cb102a54_n

Nënat gjithmon do na dëgjojnë dhe do na mbushin me këshilla

7521160-animals-1097143_960_720-1478515954-650-b0ed4d0cec-1478777078

Ndonjëherë e ka shumë të vështirë

17291996345_f8e7105510_z

Sepse nëna është më e kujdesshme

16083210214_f2edcf576d_k

Ka qenë në anën tënde që nga fëmijëria

7521360-natgeotu-1478517267-650-09d2594df4-1478777078

Sepse ajo është më e mira

7521610-222-1478518043-650-0661259710-1478777078

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë