Loading…

Fotografi shokuese të Arktikut (Foto)

  • 14/03/2017 | 16:09

Fotografi shokuese të Arktikut (Foto)

Në fillim të viteve të 90’ta, disa eksplorues të natyrës së Arktikut kanë zbuluar bukuri të mahnitshme që përmbante ky vend./gazetametro.net


Suedezi Christian Aslund, me profesion fotograf që punon në “Greenpeace” i ka bërë bashkë disa fotografi të vendeve si ishin dikur dhe si duken tani. Dallimet janë drastike dhe të pabesueshme!

1.
1

2.
2

3.
3

4.
4

5.
5

6.
6

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë