Loading…

Fotografi të pandave të cilat do t’jua ndreqin ditën

  • 12/11/2016 | 10:50

Fotografi të pandave të cilat do t’jua ndreqin ditën

Në pjesën jugore të Kinës, pandat shquhen për fytyrën e rrumbullakët dhe sytë e mëdhenj e të pafajshëm. Sipas Bashkimit Ndërkombëtar për Ruajte të Natyrës, deri në vitin 2016 pandat janë konsideruar si të rrezikuara por tani po klasifikohen si të pambrojtura./gazetametro.net

12

13

14

15

16

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë