Loading…
Fotografi të rralla të liderëve botërorë kur ishin të vegjël
  • 20/07/2018 | 11:17

Fotografi të rralla të liderëve botërorë kur ishin të vegjël

Natyrisht, edhe liderët më të mëdhenj botërorë, në fund të fundit, janë njerëz sikur gjithë të tjerët.


Dhe natyrisht që edhe ata dikur ishin të vegjël, madje disa prej tyre kanë kaluar nëpër vështirësi derisa kanë arritur aty ku janë.

Megjithatë, fotografi të rralla të tyre të kohës kur ata ishin të vegjël janë interesante, pikërisht sepse bëhet fjalë për këta liderë botërorë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë