Loading…

Fotografia e ditës

  • 06/01/2017 | 16:27

Fotografia e ditës

Disa gra me veshje tradicionale, qëndrojnë ulur në urën e këmbësorëve në fshatin Nubra në Ladakh, Indi.

Ky vend me pamje mahnitëse ë quhet ‘Tibeti i Vogël’, për shkak të afërsisë gjeografike dhe kulturore në Tibet e që gjithashtu kjo pjesë malore  cilësohet si vendi i budistëve.

Nacional Geographic, për çdo ditë publikon fotografi nga e gjithë bota, të cilat pasqyrojnë segmente të ndryshme të jetës./gazetametro.net

download

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë