Loading…

Fotografia nga tramvaji po e përshkon botën: Kështu vajzat sllave luftojnë me të nxehtit

  • 13/06/2019 | 14:53

Fotografia nga tramvaji po e përshkon botën: Kështu vajzat sllave luftojnë me të nxehtit

Portali ‘Slavorum’ ka shpërndarë një fotografi nga tramvaji zgrebas, në të cilën vëmendjen e tërheq një vajzë, transmeton Gazeta Metro.


Mediet kroate kanë publikuar foton, në të culën vajza ka fanelë ndoshta komode dhe pak të gjatë, por edhe jo mjaftesueshëm sa për t’u quajtur fustan.

Vajza është ballafaquar me shumë komente humoristike e satirike të bashkëvendësve ytë saj se si ‘vajzat sllave luftojnë me të nxehtit’. Vlerësojeni vetë a kanë pasur të drejtë!

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë