Loading…

Fotografim Vote në një nga qendrat e votimit

  • 18/12/2016 | 18:07

Fotografim Vote në një nga qendrat e votimit

Një votues në qendrën e votimit në Tërstenik të Drenasit e ka fotografuar fletëvotimin e tij dhe vota i është anuluar


Një votues në qendrën e votimit në Tërstenik të Drenasit është zënë nga komisionerët duke e fotografuar fletëvotimin e tij.

Komisionerët e kanë vërejtur këtë veprim të votuesit dhe e kanë nxjerrë atë jashtë vendovotimit pa e lejuar që ta fusë fletëvotimin në kuti.

Një rast i tillë fotografimi i fletëvotimit ishte regjistruar edhe më herët gjatë ditës në këtë qendër votimi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë