Loading…

Fotografitë më të çuditshme në botë: Do t’ua ndërrojnë mendjen sapo t’i shihni

  • 04/06/2020 | 21:00

Fotografitë më të çuditshme në botë: Do t’ua ndërrojnë mendjen sapo t’i shihni

Bota përmban truke të veçanta që shpeshherë dinë të na habisin, transmeton Gazeta Metro.


Këto fotografi do ju bëjnë të ndërroni totalisht mendimin për disa gjëra apo ngjarje të caktuara.

1. Pema gjysmë e djegur nga zjarri

2. Kështu do dukeshin hieorglifet në qoftë se do mbanin ngjyra

 

View this post on Instagram

 

A +1000 kg monster tagged and released 🙏🏻 #greenlandsharkproject

A post shared by Julius Nielsen 🇬🇱🇩🇰 (@juniel85) on

 3. Një peshkaqen 392 vjeçar, që endet në Oqean që nga 1627

4. Një letër nga pamja e mikroskopit 

5. Nëse Jupiteri do kishte të njëjtën distancë nga Toka, siç e ka Hëna 

6. Vendi i njëjtë, koha e njëjtë, fotografia e njëjtë në muaj të ndryshëm 

7. I tërë universi në një fotografi të vetme

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë