Loading…

Fotografitë më të mira të bëra nën ujë (Foto)

  • 16/01/2017 | 22:56

Fotografitë më të mira të bëra nën ujë (Foto)

Të bësh fotografi nën ujë sigurisht që nuk është punë e lehtë, megjithatë shumë fotografë realizojnë set fotografish nënujore, për të na e prezantuar aftësinë e tyre përtej të thjeshtës.


Gazetametro.net ka përzgjedhur disa fotografi nga fotografë të ndryshëm, të bëra nën ujë të cilat janë me të vërtetë të mahnitshme.

653705-1000-1455019342-kgytnNjë fotografi që i ka kushtuar pronarit të shtëpisë shumë

653805-1000-1455019342-felineblush_barenude3-1Një lexues nën ujor

654005-1000-1455019342-marta1Fotografi e realizuar për reklamimin e fustanit

653655-1000-1455019342-h_schatz_underwater0541Vallëzimi

654555-1000-1455019342-fdPrincesha “Pink”

653905-1000-1455019342-ello-optimized-91a7ea25Mbretëresha e borës

655005-1000-1455019342-6396938655_d32b3329a7_bUjë i zjarrtë

654955-1000-1455019342-7370046Fustani fluturë

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë