Loading…

Fotografitë që do ju bëjnë të qeshni

  • 31/12/2016 | 13:31

Fotografitë që do ju bëjnë të qeshni

Nëse ju keni një qenush, jeni të sigurt se ata ndonjëherë në jetë do të marrin vendime të dobëta.


Për fatë të mirë pronarët e këtyre qenushëve janë në kohën dhe vendin e duhur për të kapur momentet më qesharake që qenushët bëjnë.

Këto janë disa nga fotografitë  më të mira dhe qesharake në të njejtën kohë të cilat vetëm na zbukurojn ditët e festave.

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

Rekomandime
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë