Loading…

Fotografitë që do t’i shikoni disa herë për t’i kuptuar

  • 20/12/2016 | 16:22

Fotografitë që do t’i shikoni disa herë për t’i kuptuar

Shumë fotografë mund të punojnë vite të tëra dhe të mos realizojnë një foto të tillë, transmeton Gazeta Metro.


Ata mund të kalojnë orë të tëra me një aparat në dorë gati për shkrepjen e përkryer, por ka raste të tjera kur kjo vjen krejt papritur.

Aftësia për të kapur detajet mund ta kthejë një foto të thjeshtë në një iluzion të mrekullueshëm.

Fotot e mësipërme tregojnë se jo gjithmonë gjërat janë ashtu siç duken.

15151482240070

16151482240068

18141482240064

22121482240056-copy

23121482240055-copy

24121482240053-copy

25121482240051-copy

2801482240096-copy

4551482240092-copy

5441482240090-copy

6351482240088-copy

7211482240086-copy

8241482240084-copy

10201482240080-copy

11321482240098-copy

11331482240078

12191482240076-copy

14151482240072

21131482240059

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë