Loading…

Fotoja e Kiarës ‘fut në sherr’ disa ish-banorë të Big Brother Vip Albania

  • 23/05/2023 | 19:35

Fotoja e Kiarës ‘fut në sherr’ disa ish-banorë të Big Brother Vip Albania

Kiara Tito ka postuar dje një fotografi në rrjetet sociale, ku shfaqet krah bashkëshortit të saj, Luiz Ejlli.


“Zarf i zi apo i kuq”, ka shkruar ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, duke u bazuar në veshjen që kishin zgjedhur për eventin ku morën pjesë.

Kjo frazë e BBV e përdorur nga moderatorja bëri që në seksionin e komenteve të përfshihen edhe disa ish-banorë të tjerë duke thumbuar njëri-tjetrin.

Ka qenë Ronaldo Sharka i cili ka komentuar “Zarfi i Nitës me avantazh”, duke iu referuar eliminimit të tij si rrjedhojë e nominimit të këngëtares.

Nga ana tjetër, Nita është përgjigjur menjëherë, duke thënë:

“Ronaldos edhe zarfi i kuq i duket i zi, i bie terri syve”.

E si për ta përfunduar, ka qenë fituesi i këtij edicioni të BB VIP, Luizi i cili sërish ka bërë një referencë të nominimeve, duke thënë: “Rrini urtë, se e fillova zinxhirin”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë