Loading…

Fotoja nudo e Kylie Jenner po çmend botën

  • 11/09/2019 | 13:33

Fotoja nudo e Kylie Jenner po çmend botën

Çifti i shumë përfolur i Kylie Jenner dhe Travis Scott janë përfolur kohëve të fundit për krizat e tyre në lidhje dhe më e pasura e familjes Kardashian- Jenner i ka dhënë vulë thashethemeve, transmeton Gazeta Metro.


Gjatë ditëlindjes së Kylie-t ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa fotoja e realizuar së fundmi tregon se dashuria mes tyre është shumë e zjarrtë.

Vet Kylie ka postuar një fotografi në profilin e saj rrjetin social në Instagram në të cilën shihet nudo dhe një pjesë e mbulon Travis.

‘Kur Huston takon LA’, ka shkruar Kylie përkrah fotos. Brenda pak minutave ky imazh ka marrë 1 milion pëlqime dhe me mijëra komente, ndërsa për momentin ka gati se 13 milionë pëlqime.

 

View this post on Instagram

 

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Kjo foto duket se është realizuar për kopertinën e re të revistës ‘Playboy’ dhe pritet që të publikohet së shpejti. Në përshkrimin e ‘Playboy’ thuhet se vjeshta e 2019-tës i dedikohet kënaqësisë, të gjithë atyre gjërave që na japin lumturi si seksi, arti, ushqimi, muzika, udhëtimet dhe të tjera./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë