Loading…

Fotoja pushton rrjetin: Biden turpërohet nga Macron, shihet duke e kërcënuar

  • 17/06/2021 | 16:53

Fotoja pushton rrjetin: Biden turpërohet nga Macron, shihet duke e kërcënuar

Në samitin e BE’së ishte një moment që tërhoqi vëmendje të madhe, e fotoja u bë virale. Presidenti francez, Emmanuel Macron duke i drejtuar gishtin presidentit amerikan Joe Biden, ishte fotoja që nuk donte shumë koment, transmeton Gazeta Metro.


Këto dy foto ku shihej Macron duke iu afruar Biden, dhe duke marrë pozitën e një ‘kërcënuesi’, u bënë virale në veçanti në Tëitter.

Nuk dihej tema se për çfarë ata dy ishin duke folur, derisa shihet Biden që tregon një lloj injorimi ndaj liderit francez.

Kjo tregon edhe një herë tjetër ‘dobësinë’ e Biden në shumicën e situatave, për të reaguar shpeshherë ndaj situatave në të cilat ndodhet.

Më poshtë fotot e momentit:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë