Loading…

Fotot e këtyre qenushëve me pizhame do u zbukurojnë natën

  • 05/04/2017 | 22:09

Fotot e këtyre qenushëve me pizhame do u zbukurojnë natën

Edhe nëse jeni një person që nuk i doni qentë, këto foto do ua zbusin zemrën.


Ata janë veshur me pizhame nga pronarët e tyre, të cilat janë kaq të fiksuar pas këtyre kafshëve saqë kanë menduar çdo detaj që qenushët të bëjnë një gjumë të qetë.

Fotot e këtyre qenushëve të veshur me pizhame janë shpërndarë masivisht në rrjetet sociale, duke ngrohur zemrat e mijëra njerëzve.

3eb9d7cb00000578-4359470-image-a-27_1490772257512

3eb9d7f400000578-4359470-image-a-34_1490772752062

3eb9d81e00000578-4359470-image-a-33_1490772717997

 

3eb9d83e00000578-4359470-image-a-28_1490772447554

3eb9d80600000578-4359470-a_sleepy_chocolate_labrador_can_barely_keep_his_eyes_open_as_he_-a-26_1490772252736

3eb9d82600000578-4359470-a_sleepy_dog_decides_that_two_sets_of_ears_are_better_than_one_i-a-6_1490775481751

3eb9d83900000578-4359470-this_dog_posseses-a-29_1490772515035

weight_m

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë