Loading…

Fqinja kureshtare: I ka spiunuar fqinjtë, ka mbetur pesë orë më kokë në hekura |FOTO

  • 08/06/2019 | 16:44

Fqinja kureshtare: I ka spiunuar fqinjtë, ka mbetur pesë orë më kokë në hekura |FOTO

Një gruaje nga Kolumbia i ka mbetur koka mes rrjetës së metaltë në derën në qytetin Pereira, transmeton Gazeta Metro.


Gruaja fatkeqe supozohet se i ka spiunuar fqinjtë, prandaj është bllokuar dhe ka pritur për ndihmë plot pesë orë. E kanë shpëtuar zjarrfikësit.

“Kjo grua ka qenë e bllokuar plot pesë orë, sepse ka qenë kureshtare. I ka interesuar se a është fqinji i saj në shtëpi dhe e ka futur kokën”, kanë shkruar zjarrfikësit në rrjetet shoqërore.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur pas shpëtimit. Komentuesit e rrjeteve shoqërore shpresojnë se e ka mësuar leksionin e privatësisë./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë