Loading…
Fqinji i mirë: Hajnat vjedhin makinën, ja si reagon ai
  • 18/02/2019 | 15:40

Fqinji i mirë: Hajnat vjedhin makinën, ja si reagon ai

Kamerat e sigurisë kanë xhiruar një bandë katëranëtarësh në mes të plaçkitjes dhe një fqinj, i cili vendos t’ua vështirësojë punën.

Në videon e xhiruar në Koventri, shihet se si nga makina dalin plaçkitësit dhe hyjnë në një shtëpi.

Pastaj shumica hyjnë në makinën me të cilën kanë ardhur dhe ikin, deri sa njëri prej tyre vendos ta vjedh një automobil të bardhë të parkuar para shtëpisë. Mirëpo, atë e sheh fqinjië përtej rrugës dhe menjëherë hyn në ‘range roverin’ e tij dhe i del si pengesë në rrugë.

Hajni përpiqet ta xjerrë makinën dhe disa herë e godet anash ‘range roverin’ para se t’ia dalë të hipë mbi trotuar e të ikë.

Megjithatëm fqinji nuk ka hqur dorë dhe ka vazhduar ta ndjekë. Nuk është e njohur se a janë arrestuar hajnat, por videoja është publikuar në rrjetet dhe shumica e kanë lëvduar fqinjin vetëflijues./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë