Loading…

Françeska Jaçe del në publik pa sytjena

  • 30/06/2020 | 13:13

Françeska Jaçe del në publik pa sytjena

Françeska Jaçe është një nga femrat më tërheqëse të shoubizit.


Françeska Jaçe i ka shpeshtuar fotografitë provokuese, me të cilat është duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net.

Modelja e cila vitin e kaluar ishte pjesë e klpit ‘Sytë e tu’ të Capital T, ka ndarë një imazh në ashensor ku shfaqet plot sharm.

Në imazhin e publikuar ajo u shfaq me një bluzë rozë të ekspozuar në pjesën e gjoksit çfarë i zbulonin mjaft bukuroshes.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë