Loading…

Françeska Jaçe josh me pozat nga pushimet

  • 15/05/2021 | 23:16

Françeska Jaçe josh me pozat nga pushimet

Françeska ka publikuar video nga pushimet.


Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse që publikon për ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdon me postime provokuese në rrjete sociale që bën dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Françeska ka realizuar një video ku shihet të ketë marrë poza atraktive për kamerën e veshur me shumë stil teksa edhe duke theksuar linjat e bujshme trupore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë