Loading…

French Montana poston foton me Erën: Emrin me të cilin po e quan nuk po e kupton askush |FOTO

  • 16/07/2018 | 23:31

French Montana poston foton me Erën: Emrin me të cilin po e quan nuk po e kupton askush |FOTO

Të gjithë jemi dashuruar e kemi kërcyer pa fund me hitin e Erës dhe French Montana “No I Love Yous”, dhe e dimë se ky ka qenë një ndër bashkëpunimet më të rëndësishme për këngëtaren shqiptare, por nuk e dinim se ata ishin kaq miq të mirë.


Mesa duket French është gjthashtu në Rusi bashkë me Ernën dhe ka postuar një foto në Instagram me të ku duket se e lavdëron për performancën e saj në Kupën e Botës.

“Big shduuuknnnn. RATATAAAAA World Cup Love” ka shkruar ai bashkangjitur me foton, e ndërsa Era I është ktheyr me një “Big big schnugen”.

Bërtet nuk e kuptojmë se çfarë po i thonë njëri-tjetrit këta të dy por e kuptojmë fare mirë se janë bërë miq të afërt mjaftueshëm sa të komunikojnë me kode.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: info[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë