Loading…
‘Frikësohet’ se po ia vjedhin veturën e 50 mijë eurove, e çuditshme ku e fsheh kosovari
  • 13/02/2018 | 09:15

‘Frikësohet’ se po ia vjedhin veturën e 50 mijë eurove, e çuditshme ku e fsheh kosovari

Ka blerë veturë rreth 50 mijë euro, por frikohet se dikush mund t’ia vjedhë atë.


Andaj për ta mbajtur më të sigurt apo për ta fshehur atë nga hajdutët, pronari kujdeset në këtë mënyrë.

Foto është bërë në një fshat të Podujevës, ku pronari shihet të këtë futur veturën luksoze në garazh aspak të mbajtur.

Vetura e llojit “Audi A8” në treg ka një çmim rreth 50 mijë euro.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë