Loading…

Fryu qirinjtë e tortës dhe shprehu dëshirën, Noizy: Alpha 2 dhe 100 milionë euro

  • 28/09/2022 | 15:12

Fryu qirinjtë e tortës dhe shprehu dëshirën, Noizy: Alpha 2 dhe 100 milionë euro

Ditën e djeshme, reperi shqiptar, Noizy, ka festuar ditëlindjen e 36-të.


Këtë ditëlindje e festoi mes miqsh dhe familjarësh.

Një nga momentet më të bukura ishte kur reperi ka shprehur dëshirën përpara se të frynte qirinjtë.

Teksa në sfond dëgjohej “nuse-nuse”, Noizy kërkoi një koncert të dytë Alpha dhe më shumë para.

“Alpha 2, ishalla na shkon mbarë, dhe 100 milionë euro”, tha Noizy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by revistawho.com (@revistawho)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë